Mobilní třídička – NOVÉ!

Představujeme Vám nový stroj na půjčovně stavební mechanizace!

Recyklujete? Stažíte se o minimalizování nákladů? Pak jistě využijete toto jednoduché zařízení. Jedná se o největší dvousítný třídič pro nakladače s šířkou lopaty až 2700 mm a objemem do 1,5 m3. Veliká pracovní plocha síta 3,6m2 umožnuje dosahovat výkonů jako velké třídiče.

  • Co všechno se na sítu třídí:

třídí především asfaltový recyklát, betonový recyklát, cihelný recyklát a podkladní vrstvy vozovek. Na liniových stavbách se také často třídí zemina. Výhodou je, že část materiálu se tak dá při splnění všech norem a předpisů použít zpět do vozovek. Něco skonči jako zásyp.

  1. třídění 99% všech sypkých materiálů,
  2. třídění přírodního kameniva a zeminy
  3.  třídění kompostů, dřevní štěpky a ostatních bio odpadů
  4.  třídění uhlí
  • Jak třídění probíhá

Velice jednoduše. Po odtažení síta na pracoviště je potřeba vybrat vhodné místo k jeho rozložení – přiměřeně rovnou plochu, která není příliš podmáčená. V případě dostupnosti lze využít pro napájení motorovou zásuvku, pokud elektrika není, běží síto na elektrocentrálu.

Standartní výbava: dvousítné provedení, adaptér na paletizační vidle, síta dle výběru, brzdící gumové clony na sítech, zemnící kolík, elektrický kabel 5m

Cena za pronájem na vyžádání. Třídičku jsme schopni Vám dovést na stavbu nebo Vám zapůjčíme včetně přepravního vozíku. Informace : 606 73 63 31

Třídičku v akci uvidíte zde.

Třídička TUFÍR

Třídička TUFÍR

KUNOVICE

TŘÍDIČKA

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

PŘEPRAVA TŘÍDIČKY

STROJE K ZAPŮJČENÍ

PARAMETRY TŘÍDIČKY

Žádné komentáře.

Zanechte komentář